pexels-cottonbro-4270167.jpg

Druhy pleťového ošetření:

Kosmetické ošetření provádím, jak přístrojově, tak manuálně, záleží na momentálním stavu pleti a požadavcích klienta. Pracuji s německou kosmetikou BioKur a Rosa Graf.

U hraničních stavů pleti je důležitá vytrvalost v kombinaci s vhodnou domácí péčí o pleť. U mladistvých aknózních pletí preferuji manuální čištění. U pletí s kuperózou volím citlivý přístup a ošetření  iontoforézou. Vybrat si lze mezi  dermokosmetikou  La Roche Posay nebo přírodní řadou firmy Nobilis Tilia.

U aromaterapeutické péče o pleť se konzultací dopracujeme k použití vhodného esenciálního oleje, či enzymatické regenerace, podle momentálních potřeb pleti, ročního období a nálady ošetřované osoby.

face.jpg

Aromaterapeutická péče o pleť certifikovanou kosmetikou Nobilis Tilia

Aromaterapeutická masáž obličeje (20 min.)

Jemná technika za použití 100% rostlinného oleje v bio kvalitě v kombinaci s vhodnou silicí. Důraz je zde veden spíše v oblasti trapézů a šíje. Je to tedy technika vhodná u citlivých pletí.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

250 Kč

Biofáze – enzymatická regenerace pleti      (90min.) 

Odlíčení pleti hydrofilním olejem, tonizace květovou vodou dle typu pleti, úprava obočí, peeling s lávovou zemí, 3x výživné sérum dle typu pleti, zapracování sér + uvítací masáž,

krémová nebo jílová maska (dle potřeb pleti), aromaterapeutická masáž mandlovým nebo meruňkovým olejem s pár kapkami vhodné esence, závěrečná úprava

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

700 Kč

Pleťové ošetření s aromaterapeutickou masáží     (90min.) 

Ošetření obsahuje nejen aromaterapeutickou masáž, ale i kompletní péči před a po …odlíčení, peeling, úprava obočí, jemná masáž, maska. Ošetření certifikovanou biokosmetikou  Nobilis Tilia.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

550 Kč

biofaze02 kopie.jpg

Ošetření citlivé intolerantní pleti a pleti s kuperózou
(60 min.)

Kompletní ošetření pleti s klidnící masáží.    

600 Kč

Citlivá až intolerantní pokožka je více reaktivní než normální pokožka. Nepříjemné pocity, jako svědění, mravenčení, až pálení, jsou obvykle doprovázeny zarudnutím a zhoršují se v reakci na různé typy podnětů, které za normálních okolností nevyvolají podráždění. Faktory, které způsobují podráždění, mohou být, fyzikální, psychologické, hormonální, ale i související s konzumací určitých potravin.

Kuperóza je také hypersensitivní stav pleti. Doprávázejí ji tedy rovněž nepříjemné pocity, jako je štípání a pálení, spolu s dalšími pocity. Kuperózu charakterizují zarudnutí, suchost, citlivost. Zarudnutí je důsledkem rozšířených žilek, které se

postupně rozšiřují.

Ošetření reaktivní pleti a pleti s kuperózou provádím dermokosmetickými přípravky s obsahem látek navozujících pocit zklidnění, které eliminují zčervenání a pocit

horkosti. Iontoforézou zapracuji speciální sérum a následně aplikuji klidnící masku. Vhodná následná domácí péče je nezbytnou součástí takto postižené pleti.

Pleťová ošetření:

Hloubkové čištění pleti 
(60 min.) 

Odlíčení, úprava obočí, manuální hloubkové čištění, tonizace, zapracování séra pro zklidnění pleti ultrazvukem, zábal s minerální maskou, denní krém, závěrečná úprava.

460 Kč

Základní kosmetické ošetření Rosa Graf nebo Biokur
(90 min.) 

Odlíčení pleti mlékem nebo hydrofilním olejem, dle typu pleti - enzymatický peeling, manuální čištění, nebo čištění UZV špachtlí, zapracování ampule, dle potřeb pleti ultrazvukem, štětcová masáž, kosmetická masáž pleti a dekoltu, denní krém, závěrečná úprava.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

650 Kč

Pleťové řady  Rosa Graf

AMINTAmed     (90 min.) 

problematická pleť

Péče o podrážděnou a zanícenou pleť. Mikrostříbro a extrakt z macešky, které tato řada obsahuje mají výrazné antibakteriální účinky. Součástí ošetření je manuální hloubkové čištění, zapracování klidnícího séra ultrazvukem, klidnící masáž, zábal v minerální masce a závěrečná úprava. V kombinaci s důslednou domácí péčí lze s touto řadou dosáhnout snížení výskytu zánětlivých projevů.

750 Kč

Passion Rose Treatment    
(90 min.) 

uvolnění, relaxace, regenerace pleti

Omlazující kůra pro naprosté uvolnění a dokonalou relaxaci. Řada obsahuje výtažky z růže Otto, kyselinu hyaluronovou, vitamíny A a E, squalan, bambucké máslo a  vyváženou směs rostlinných olejů. Kombinace růžového aroma a výtažků z růžových květů má harmonizační a regenerační účinky. Jedinečné složení této řady skvěle působí proti stárnutí pleti. Součástí ošetření je čištění pleti, zapracování hydratačního séra ultrazvukem, kosmetická masáž dekoltu a pleti, růžová maska a závěrečná úprava.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

750 Kč

Vitality Face C vitamin   (90 min.) 

revitalizační ošetření pleti

Vynikající kůra  pro pleť matnou, unavenou a také tam, kde jsou mírné projevy akné a zánětu.

Obsažené látky - minerální voda, kyselina askorbová a bílý jíl, mají detoxikační účinky a jsou vzpruhou pro pleť bez energie. 

Po tomto ošetření je pleť čistá, zářivá a bez známek zánětu.

750 Kč

 
 
 
 

Speciální pleťové ošetření:

Ultimate Stem Cell (90 min.) 

regenerace zralé pleti

 

Řada s výtažky z kmenových buněk růže alpské, která má příznivý vliv na tělu vlastní kožní buňky. Dochází k eliminaci volných radikálů a tak, ke zpomalení příznaků stárnutí pleti. Účinné látky, jako kyselina hyaluronová, squalan, vitamíny A, E, koenzym Q10, alantoin, panthenol jsou výkonnými pomocníky v péči o pleť 50+. Součástí ošetření je enzymatický peeling, zapracování ampule s kys. hyaluronovou a collastinem, zapracování intenzivního séra štětcovou masáží, kosmetická masáž dekoltu a pleti a závěrečná maska dle potřeb pleti.

Bez parabenů, minerálních olejů a parfemace. Jemné růžové vůně u této řady je dosaženo přídavkem růžového esenciálního oleje. Ten také působí jako konzervant.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

850 Kč

Skin biolift Rosa Graf 
(120 min.) 

okamžitý efekt, zralá nebo unavená pleť

Anti – Ageingové ošetření s okamžitým efektem…vypíná, vyhlazuje, zpevňuje pleť. Za pomoci  výtažků z řas a bylin, dochází k hlubokému průniku účinných látek a jejich působení na mechanismus svalových vláken. Kolagenová síť je podpořena, sníží se napětí a pleť je viditelně vyhlazena.

Ošetření zahrnuje enzymatický peeling  Forty + AHA nebo mango peeling, fleece masku s účinnou látkou Skin Biolift, štětcovou masáž s hyaluronovým sérem, CT masku a závěrečnou masáž  s Perfect Boost Hyaluronic Cream.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

1200 Kč

 

Samostatná ošetření:

Mikromasáž očního okolí + maska (30 min.) 

  • otoky kolem očí, unavené oči, prevence drobných vrásek - při kůrovém ošetření

  • Nutno vyjmout kontaktní čočky

250 Kč

Lymfodrenáž obličeje + dekolt (45 min.) 

Jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt na krevní a lymfatický oběh.

Kontraindikace:

Nádorové onemocnění, které není v remisi

Akutní bakteriální nebo virové onemocnění

Hyperfunkce štítné žlázy

Šedý a zelený zákal

Kontaktní čočky

600 Kč

Antistresová masáž hlavy 
(30 min.) 

  • Jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

350 Kč

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Úprava obočí

100 Kč

Úprava + barva

150 Kč

Barvení řas

150 Kč

Barvení obočí

100 Kč

Denní líčení

250 Kč

Večerní líčení

450 Kč

DEPILACE HORKÝM VOSKEM

Ret

100 Kč

Třísla

150 Kč

Podpaží

150 Kč

Lýtka

250 Kč

Celé nohy

400 Kč

Ruce

200 Kč

Záda – dle rozsahu

200-400 Kč

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU:

Ke kosmetickému ošetření

100 Kč

Samostatně s masáží rukou
(45 min.)

  • zahrnuje čištění, peeling, masáž 100% roslinným olejem, nanesení výživné emulze, zábal

250 Kč

 
 

Co říkají moje klientky

wesley-tingey-_0sEjWfAK3Q-unsplash_edited.png
Držet květinu

Iveta Stryková

Děkuji Vám za vše služby, moc mi to pomohlo. 

Vaše masáže, zejména čínská energetická i zad, byly famózní. Taktéž kosmetika, kdy jsem odcházela bez jakýchkoliv známek čištění. Vynechat nemůžu ani tu krásně voňavou kosmetiku Biokur. 

Já jsem na vás dostala kontakt od kamarádky. Bohužel, ona už není mezi námi (zemřela na rakovinu tlustého střeva), které jste před více než 11 lety něco naznačila, již si přesně nepamatuji, jak to formulovala. Nicméně Vy jste věděla, že se v jejím těle dějí špatné věci. Bohužel s vaší informací nijak nenaložila...