obrázek ženy jíž se dělá kosmetika obličeje

Kosmetika a různé druhy pleťového ošetření

loga značky rosa graf a nobillis tillia

Kosmetické ošetření provádím, jak přístrojově, tak manuálně, záleží na momentálním stavu pleti a požadavcích klienta. Pracuji s německou kosmetikou BioKur a Rosa Graf.
U pletí s kuperózou volím citlivý přístup a ošetření iontoforézou. Vybrat si lze mezi dermokosmetikou La Roche Posay nebo přírodní řadou firmy Nobilis Tilia.

herbs and crystals on the table

Aromaterapeutická péče o pleť certifikovanou kosmetikou Nobilis Tilia

nobilis tillia logo

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ OBLIČEJE

20 minut

Jemná technika za použití 100% rostlinného oleje v bio kvalitě v kombinaci s vhodnou silicí. Důraz je zde veden spíše v oblasti trapézů a šíje. Je to tedy technika vhodná u citlivých pletí.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

250 Kč

nobilis tillia logo

PLEŤOVÉ OŠETŘENÍ S AROMATERAPEUTICKOU MASÁŽÍ

90 minut

Ošetření obsahuje nejen aromaterapeutickou masáž, ale i kompletní péči před a po …odlíčení, peeling, úprava obočí, jemná masáž, maska. Ošetření certifikovanou biokosmetikou  Nobilis Tilia.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

550 Kč

nobilis tillia logo

BIOFÁZE - ENZYMATICKÁ REGENERACE PLETI

90 minut

Odlíčení pleti hydrofilním olejem, tonizace květovou vodou dle typu pleti, úprava obočí, peeling s lávovou zemí, 3x výživné sérum dle typu pleti, zapracování sér + uvítací masáž,

krémová nebo jílová maska (dle potřeb pleti), aromaterapeutická masáž mandlovým nebo meruňkovým olejem s pár kapkami vhodné esence, závěrečná úprava

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

700 Kč

nobilis tillia logo

OŠETŘENÍ CITLIVÉ INTOLERANTNÍ PLETI A PLETI S KUPERÓZOU

60 minut

Kompletní ošetření pleti s klidnící masáží.    

600 Kč

Citlivá až intolerantní pokožka je více reaktivní než normální pokožka. Nepříjemné pocity, jako svědění, mravenčení, až pálení, jsou obvykle doprovázeny zarudnutím a zhoršují se v reakci na různé typy podnětů, které za normálních okolností nevyvolají podráždění. Faktory, které způsobují podráždění, mohou být, fyzikální, psychologické, hormonální, ale i související s konzumací určitých potravin.

Kuperóza je také hypersensitivní stav pleti. Doprávázejí ji tedy rovněž nepříjemné pocity, jako je štípání a pálení, spolu s dalšími pocity. Kuperózu charakterizují zarudnutí, suchost, citlivost. Zarudnutí je důsledkem rozšířených žilek, které se

postupně rozšiřují.

Ošetření reaktivní pleti a pleti s kuperózou provádím dermokosmetickými přípravky s obsahem látek navozujících pocit zklidnění, které eliminují zčervenání a pocit

horkosti. Iontoforézou zapracuji speciální sérum a následně aplikuji klidnící masku. Vhodná následná domácí péče je nezbytnou součástí takto postižené pleti.

dermatology and women face

Pleťová ošetření:

mandala

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PLETI

60 minut

Odlíčení, úprava obočí, manuální hloubkové čištění, tonizace, zapracování séra pro zklidnění pleti ultrazvukem, zábal s minerální maskou, denní krém, závěrečná úprava.

460 Kč

mandala 2

ZÁKLADNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ ROSA GRAF BIOKUR

90 minut

Odlíčení pleti mlékem nebo hydrofilním olejem, dle typu pleti – enzymatický peeling, manuální čištění, nebo čištění UZV špachtlí, zapracování ampule, dle potřeb pleti ultrazvukem, štětcová masáž, kosmetická masáž pleti a dekoltu, denní krém, závěrečná úprava.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

650 Kč

Pleťové řady Rosa Graf:

Rosa Graf logo

AMINTA MED

problematická pleť

90 minut

Péče o podrážděnou a zanícenou pleť. Mikrostříbro a extrakt z macešky, které tato řada obsahuje mají výrazné antibakteriální účinky. Součástí ošetření je manuální hloubkové čištění, zapracování klidnícího séra ultrazvukem, klidnící masáž, zábal v minerální masce a závěrečná úprava. V kombinaci s důslednou domácí péčí lze s touto řadou dosáhnout snížení výskytu zánětlivých projevů.

750 Kč

Rosa Graf logo

VITALITY FACE C VITAMIN

revitalizační ošetření pleti

90 minut

Vynikající kůra  pro pleť matnou, unavenou a také tam, kde jsou mírné projevy akné a zánětu.

Obsažené látky – minerální voda, kyselina askorbová a bílý jíl, mají detoxikační účinky a jsou vzpruhou pro pleť bez energie. 

Po tomto ošetření je pleť čistá, zářivá a bez známek zánětu.

750 Kč

Rosa Graf logo

PASSION ROSE TREATMENT

uvolnění, relaxace, regenerace pleti

90 minut

Omlazující kůra pro naprosté uvolnění a dokonalou relaxaci. Řada obsahuje výtažky z růže Otto, kyselinu hyaluronovou, vitamíny A a E, squalan, bambucké máslo a  vyváženou směs rostlinných olejů. Kombinace růžového aroma a výtažků z růžových květů má harmonizační a regenerační účinky. Jedinečné složení této řady skvěle působí proti stárnutí pleti. Součástí ošetření je čištění pleti, zapracování hydratačního séra ultrazvukem, kosmetická masáž dekoltu a pleti, růžová maska a závěrečná úprava.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

750 Kč

Speciální pleťové ošetření:

rosa graf logo světlé

ULTIMATE STEM CELL

regenerace zralé pleti

90 minut

Řada s výtažky z kmenových buněk růže alpské, která má příznivý vliv na tělu vlastní kožní buňky. Dochází k eliminaci volných radikálů a tak, ke zpomalení příznaků stárnutí pleti. Účinné látky, jako kyselina hyaluronová, squalan, vitamíny A, E, koenzym Q10, alantoin, panthenol jsou výkonnými pomocníky v péči o pleť 50+. Součástí ošetření je enzymatický peeling, zapracování ampule s kys. hyaluronovou a collastinem, zapracování intenzivního séra štětcovou masáží, kosmetická masáž dekoltu a pleti a závěrečná maska dle potřeb pleti.

Bez parabenů, minerálních olejů a parfemace. Jemné růžové vůně u této řady je dosaženo přídavkem růžového esenciálního oleje. Ten také působí jako konzervant.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

850 Kč

rosa graf logo světlé

SKIN BIOLIFT ROSA GRAF

okamžitý efekt, zralá nebo unavená pleť

120 minut

Vynikající kůra  pro pleť matnou, unavenou a také tam, kde jsou mírné projevy akné a zánětu.

Anti – Ageingové ošetření s okamžitým efektem…vypíná, vyhlazuje, zpevňuje pleť. Za pomoci  výtažků z řas a bylin, dochází k hlubokému průniku účinných látek a jejich působení na mechanismus svalových vláken. Kolagenová síť je podpořena, sníží se napětí a pleť je viditelně vyhlazena.

Ošetření zahrnuje enzymatický peeling  Forty + AHA nebo mango peeling, fleece masku s účinnou látkou Skin Biolift, štětcovou masáž s hyaluronovým sérem, CT masku a závěrečnou masáž  s Perfect Boost Hyaluronic Cream.

Barvení obočí a řas k tomuto kosmetickému ošetření se slevou 50%

1 200 Kč

Samostatné ošetření:

mandala

Mikromasáž očního okolí + maska

30 minut

  • otoky kolem očí, unavené oči, prevence drobných vrásek – při kůrovém ošetření

  • Nutno vyjmout kontaktní čočky

250 Kč

mandala

Antistresová masáž hlavy

30 minut

  • Jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

350 Kč

Lymfodrenáž obličeje + dekolt

45 minut

Jemná hmatová technika ovlivňující lymfatický systém. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt na krevní a lymfatický oběh.

Kontraindikace:

Nádorové onemocnění, které není v remisi, Akutní bakteriální nebo virové onemocnění, Hyperfunkce štítné žlázy, Šedý a zelený zákal, Kontaktní čočky

600 Kč

Doplňkové služby:

fotka lilie

Úprava obočí

Úprava + barva

Barvení řas

Barvení obočí

Denní líčení

Večerní líčení

100 Kč

150 Kč

150 Kč

150 Kč

250 Kč

450 Kč

Depilace horkým voskem:

blue wax

Ret

Třísla

Podpaží

Lýtka

Celé nohy

Ruce

Záda (dle rozsahu)

100 Kč

150 Kč

150 Kč

250 Kč

400 Kč

200 Kč

200 – 400 Kč